O nas

Konsultacje

Szkolenia

Terapie

Opieka

Transport

Kontakt

English
... i problem pupila znika
Szkolenia

Organizujemy szkolenia podstawowego posłuszeństwa podczas których stosujemy wyłącznie pozytywne metody wzmacniania zachowań. Program zajęć obejmuje:

-> naukę podstawowych komend, przydatnych podczas kontaktów z psem w codziennym życiu takich jak: siad, waruj, zostań, przywołanie zwykłe i alarmowe, chodzenie przy nodze i na luźnej smyczy, niepodejmowanie jedzenia z ziemi;

-> zajęcia teoretyczne dotyczące efektywnych metod pracy z psem

-> dodatkowo na życzenie nauka wybranych przez właścicieli sztuczek

Grupowe szkolenie organizowane jest w kameralnym gronie (maksymalnie 5 psów). Miejsce zajęć dostosowujemy do potrzeb grupy - aranżujemy spotkania zarówno w Warszawie jak i w okolicach miasta.


W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących terminów, organizacji i programu zajęć prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


W sytuacji, gdy praca w grupie z różnych względów jest niemożliwa, proponujemy indywidualny tok szkolenia. W takiej sytuacji program szkolenia posłuszeństwa aranżowany jest tylko i wyłącznie z udziałem jednego psa. Rozwiązanie takie jest również sugerowane w przypadku gdy szkolony pies, ze względu na braki socjalizacyjne lub z innych powodów ma problemy ze skupieniem uwagi podczas obecności innych zwierząt, jest agresywny.

Ze względu na to, że nauka posłuszeństwa oraz zachowań pożądanych powinna się rozpoczynać jak najwcześniej, wkrótce uruchamiamy grupy psiego przedszkola. Szczegóły dotyczące zajęć będą podane niedługo.


 
O nas
Konsultacje
Szkolenia
Terapie
Opieka
Transport
Kontakt
English
Treść stopki